Durf seksuele intimidatie te melden!

Van de coassistenten krijgt 20 procent tijdens de opleiding te maken met seksuele intimidatie. Als jij dit ook hebt meegemaakt ben je dus zeker niet de enige. De Geneeskundestudent vindt deze cijfers schokkend en wil dit percentage graag terugdringen.

Mede hierom is het van belang dat je seksuele intimidatie meldt! Hieronder vind je de contactgegevens van de vertrouwenspersoon van jouw faculteit. Bij deze persoon kun je terecht om seksuele intimidatie te melden en te praten over het voorval. Wil je liever anoniem melden? Dat kan via het overlegpunt dat de Vereniging van Nederlandse Vrouwelijke Artsen (VNVA) heeft opgericht in samenwerking met het De Geneeskundestudent. Hier kun je volledig anoniem je verhaal kwijt door een mailtje te sturen. De contactgegevens vind je onderaan deze pagina.

Contactgegevens vertrouwenspersonen
Faculteit  Vertrouwenspersoon Bereikbaarheid
Universiteit Utrecht Studieadviseurs*
Mw. L. Copal
Mw. S. Everts
Mw. E. Smeets
Dhr T. Amersfoort
adviseurs@umcutrecht.nl
T: 088-7558620; E.T.E.Copal-Neut@umcutrecht.nl 
T: 088-7559959; S.Everts@umcutrecht.nl
T: 088-7556399; E.G.M.Smeets@umcutrecht.nl 
T: 088-7551591; T.Amersfoort@umcutrecht.nl 
Universiteit Groningen Mw. M. van Dam

Website
E-mailadres te achterhalen bij inloggen.

Erasmus Universiteit Rotterdam Mw. D. Geers geers@oos.eur.nl
Radboud Universiteit Nijmegen - vertrouwenspersoonAMD@umcn.nl
Universiteit Leiden Mw. M.C. Bleeker
Studieadviseurs
T: 071 527 8015
T: 071 52 68700
Universiteit Maastricht  Mw. W. Geijen wendy.geijen@maastrichtuniversity.nl
Universiteit van Amsterdam Mw. L. Creveld l.d.creveld@amc.uva.nl
Vrije Universiteit Dhr. J. Nieuwenhuis
Mw. M. Blom
T: 020-59 85048  
T: 020-59 85027

*Studieadviseurs kunnen advies geven over welke vertrouwenspersoon te benaderen.

Anoniem melden?
Overlegpunt Vereniging Nederlandse Vrouwelijke Artsen (VNVA) en De Geneeskundestudent: overlegpunt.seks.intimidatie@vnva.nl.