Oud-bestuursleden

Dagelijks bestuur

 
Functie
Bestuursperiode
Edwin
Duijzer
Voorzitter 2015
Mei 2013 - Januari 2016
Claudia
Van Woerkom
Voorzitter 2016 (1e Termijn)
Voorzitter 2017 (2e Termijn)
Mei 2014 - November 2017
Maaike
Schuijt
Commissaris Extern 2015 – 2016
- November 2016
Laurine
Alderlieste
Commissaris Extern 2014 - 2015
Mei 2013 - Juni 2015
Tess
Van Doorn
Commissaris Extern 2016 - 2017
November 2015 - Juni 2017
Arzoo
Orfany
Commissaris Intern 2014 - 2015
Maart 2014 - Juni 2015
Avin
Ghedri
Commissaris Intern 2016 - 2017
Juni 2015- Juni 2017
Emily
Boersma
Commissaris Intern 2015 - 2016
- November 2016

 Portefeuilleshouders

 
Portefeuille
Bestuursperiode
Rosalie
Beekman
Decentrale Selectie
Dedicated Schakeljaar
Maart 2014 - Januari 2016
Arienne
Van Heusden
Faculteiten Vergelijken
Lichamelijk Onderzoek
Januari 2016 - April 2016
Eru
Mesfum
Beroepskeuze
Wachttijden
- Juni 2016
Anna
Verhulst
Medisch Leiderschap
Faculteitspanel
Juni 2014 - Juni 2016
Emily
Boersma*
Seksuele Intimidatie
- November 2016
Lennart
Meijer
Burn-Out
Juni 2014 - November 2016
Omaima
El Tahir
Dedicated Schakeljaar
November 2015 - November 2016
Lieke
Koggel
Gender En Diversiteit
Geldstromen In Het Onderwijs
Juni 2015 - Juni 2017
Timothy
Hoolhorst
Arbeidsmarkt
Tegemoetkoming Coassistenten
Februari 2016 - Juni 2017
Kimberley
Anneveldt
Arbeidsmarkt
Professioneel Gedrag
Februari 2015 - November 2017
Lottie
Van Kooten
Beroepskeuze
Leefstijl
Mei 2016 - November 2017
Bernard
Smilde
Dedicated Schakeljaar
Toegankelijkheid En Diversiteit
November 2016 - November 2017

* functie binnen dagelijksbestuur vervuld

Vertegenwoordigers

 
Vertegenwoordiger
Bestuursperiode
Claudia
Van Woerkom*
Groningen
Mei 2014 - November 2017
Maaike
Schuijt*
Leiden
- November 2016
Tess
Van Doorn*
Leiden
November 2015 - Juni 2017
Rob
Van Gassel
Maastricht
- Juni 2016
Elise
Oosterman
Maastricht
Februari 2016 - Juni 2017
Maya
Roek
Nijmegen
- Juni 2016
Maaike
Wolf
Nijmegen
Mei 2016 - Mei 2017
Linda
Al-Hassany
Rotterdam
Februari 2015- November 2016
Emma
Dirkson
Utrecht
Mei 2016 - November 2017
Anne-Fleur
Zwagemaker
Uva
Oktober 2014 - Januari 2016
Kim
De Jager
Uva
Mei 2016 - Mei 2017
Christian
Slockers
Vumc
November 2014 - November 2016

* functie binnen dagelijksbestuur vervuld