Bestuur bedankt Amir Abdelmoumen voor zijn toewijding, inspanningen en prestaties

Na drie-en-een-half jaar in het bestuur van De Geneeskundestudent plaatsgenomen te hebben, waarvan de laatste anderhalf jaar voorzitter te zijn geweest, trad Amir Abdelmoumen op vrijdag 19 juni af. De afgelopen jaren heeft Amir een grote bijdrage geleverd binnen De Geneeskundestudent en zijn er mijlpalen bereikt in de belangenbehartiging van onze achterban. Zo is de tegemoetkoming voor geneeskundestudenten die coschappen lopen in zowel umc’s als perifere ziekenhuizen werkelijkheid geworden, waarin de rol van Amir als voorzitter beslissend is geweest.

Daarnaast heeft onze vereniging stappen weten te zetten in professionalisering, waardoor ons bereik en daarmee ook de belangenbehartiging van onze leden enorm is toegenomen. Daarvoor wil ik, namens het gehele bestuur van De Geneeskundestudent, Amir bedanken voor zijn toewijding, inspanningen en prestaties. Veel succes gewenst in jouw verdere loopbaan, wij zullen als bestuur ernaar streven om de groeicurve van onze vereniging in dezelfde lijn voort te zetten.

Mede-namens het bestuur van De Geneeskundestudent,

Femke van de Zuidwind
voorzitter De Geneeskundestudent

Aankomende evenementen

Actieve Projecten

Planetary Health & Duurzaamheid

Lees verder

Tegemoetkoming

Lees verder

Selectie

Lees verder

Bekijk alle projecten